Naše vize

Jedinečné genius loci, moderní prostory se špičkovou technikou a #BBiO klan, který inspiruje, pomáhá, propojuje a tvoří. To je BBiO.

„Pracovat můžete v kanceláři, v kavárně, na home office… nebo v Home … & office. V BBiO se budete cítit jako doma. Zapomeňte na uniformní byznysové prostory, naše kanceláře a zasedačky citlivě kombinují historického ducha ikonické Ostravice s moderní architekturou. A k tomu dostanete top služby.“
Jindřich Vaněk

Jindřich Vaněk
mluvčí BBiO

Co u nás najdete

  • Flexibilní kanceláře, ve kterých budete jako doma.
  • Zasedačky s nejmodernějšími multidotykovými LCD panely.
  • Suverénně nejrychlejší garantovaný 1Gbit internet.
  • Obyvák #BBiO klanu – 400 m2 chill-zónu, kde si vydechnete.
  • Střešní zahradu uprostřed Ostravy.
  • Kavárnu CØKAFE a food market s tou nejlepší kávou, dezertem i jídlem. Objednáte si přímo od pracovního stolu.
  • Inspirativní workshopy, konference, kulturní i jiné akce.

Z denního tisku

Začtěte se do článků v médiích a budete vždy v obraze.

Ostravany milovaná Ostravica-Textilia vstala po téměř čtvrt století z popela

Srdeční záležitost obyvatel Ostravy, památkově chráněný bývalý obchodní dům Ostravica-Textilia, se po téměř 25 letech opět probudil k životu. Vstup do historického centra Ostravy tak už není pro ostudu. Do téměř opravené budovy se už stěhují první nájemníci.

Číst článek

Ikonická Ostravica se po rozsáhlé opravě otevřela, stěhují se první nájemci

Po více než dvaceti letech ožil ikonický obchodní dům Ostravica Textilia. Nově poslouží tvůrcům, kreativcům i startupům, právě se do něj stěhují první nájemníci. Přes dva roky trvala rekonstrukce budovy, jež vznikla na konci 20. let minulého století a zákazníkům se otevřela roku 1930, nyní má zpátky svůj prvorepublikový ráz. Ve své době byla symbolem módy.

Číst článek

Velkolepá proměna. Slavná Ostravica v Ostravě otevírá, bude sídlem klanu

Několikasetmilionová rekonstrukce někdejšího módního domu Ostravice-Textilie je téměř u konce. Jednotlivé prostory si k dodělání podle obrazu svého přebírají budoucí nájemci. Co bude ve slavné budově s bohatou historií a novým názvem Boutique Business Inkubátor Ostrava a jak vypadá uvnitř?

Zhlédnout video

Vybudoval kavárenský lovebrand. Teď chce Mauler oživit Ostravu food marketem

Z kavárny na kole vznikla síť podniků, kterou zná nejen Ostrava. Nově sídlí Cokafe i v nejmodernější budově v moravskoslezské metropoli a brzy otevře i svůj první food market.

Číst článek

Ostravica hraje! Legendární obchodní dům rozezněl Benda Quartet

Obchodní dům Ostravica, kdysi chlouba Ostravy a díky zdařilé rekonstrukci snad znovu jedno z nejkrásnějších míst na mapě města, včera ožil hudbou. Pracovní ruch dělníků, kteří uvnitř Ostravice už provádějí dokončovací práce v interiérech, vystřídalo umění muzikantů z Benda Quartet.

Číst článek

Odhalení ikony Ostravy: Retro fasáda a Šišoid na střeše!

Spadla plachta a Ostravanům spadla brada. Už vědí, jak zvenčí vypadá obdivovaný skvost, budova Ostravica Textilia. K jejich radosti má vzhled velmi blízko k tomu původnímu z 30. let minulého století. Modernu zastupuje prosklená nástavba.

Číst článek

Z ruin tepnami komunity. Podívejte se, jak ožila zanedbaná místa

Často hyzdí vzhled měst a snižují hodnotu okolních nemovitostí. Naštěstí se zanedbané a nevyužívané oblasti daří proměňovat. Jako třeba Dolní oblast Vítkovice, dnes obdivovaný prostor hostící ostravské Colours. Podívejte se na další aktuální příklady, jak se ve stejném regionu daří měnit místa k lepšímu.

Číst článek

Nová fasáda pro bývalý OD Ostravica

Původní fasáda ze 30. let minulého století a na ní ozdobné štuky. Tak bude po rekonstrukci vypadat památkově chráněný někdejší módní dům Ostravica-Textilia v centru Ostravy. Více v reportáži České televize od 7. minuty 50. s.

Zhlédnout video
Kontakt

Buďme ve spojení

Dejte nám o sobě vědět.

    *povinné položky